Sada čitate
Završila Kros liga Globetka

Završila Kros liga Globetka

Zadnje kolo Kros lige Globetka proteklo je po lijepom vremenu okupivši 59 natjecatelja. Pobijedio je Marjan Huzjak iz Novog Sela Rok i na taj način zadržao vodstvo te potvrdio prvo mjesto i u ukupnom poretku.

- Oglas -

Isto vrijedi i za Božicu Horvat koja je pobjedila u zadnjem kolu i tome također pridodala i pobjedu u ukupnom poretku. Nakon natjecanja održana su i proglašenja za najbolje u ukupnom poretku te poretcima po kategorijama.

Osim ovih proglašenja posebne nagrade dobili su Martin Srša i Valentina Belović za najbolji postignuti rezultat a posebnu nagradu uručena je i Igoru Štefičaru koji je unatoč tjelesnom hendikepu stazu od 7,8 km istrčao čak pet puta.

STATISTIKA:

  • duljina staze 7800 m
  • ukupno natjecatelja: 102 … od čega 80 u muškoj i 22 ženskoj konkurenciji
  • prosjek natjecatelja po kolu 57
  • najbolji rezultat: muškarci – Martin Srša 28:03, žene – Valentina Belović 30:53

UKUPAN POREDAK – MUŠKARCI

1. Marjan Huzjak, individualac, Novo Selo Rok
2. Mario Horvat, AK Međimurje, Mali Mihaljevec
3. Zvonko Horvatić, AK Međimurje, Čakovec
4. Ladislav Gregorinčić, TK 042 Varaždin, Varaždin
5. Robert Miller, individualac, Čakovec

UKUPAN POREDAK – ŽENE

1. Božica Horvat, AK Međimurje, Čakovec
2. Smiljana Janžek, AK Međimurje, Nedelišće
3. Ivanka Horvat, AK Međimurje, Mali Mihaljevec
4. Željka Podgorelec Sirc, AK Međimurje, Čakovec
5. Viktorija Pušar, AK Međimurje, Mali Mihaljevec

Poredak po kategorijama – muškarci

seniori
1. Marjan Huzjak, individualac, Novo Selo Rok
2. Mario Horvat, AK Međimurje, Čakovec
3. Robert Miller, individualac, Čakovec

veterani M40
1. Ladislav Gregorinčić, TK 042 Varaždin, Varaždin
2. Božo Srpak, AK Međimurje, Čakovec
3. Vjeran Friščić, TK Marathon 95 Varaždin, Varaždin

Preporuka za čitanje

veterani M50
1. Zvonko Horvatić, AK Međimurje, Čakovec
2. Petar Barić, individualac, Mala Subotica
3. Vladimir Vinko, RK Međimurje, Čakovec

veterani M60
1. Dragan Nedelkovski, AK Međimurje, Nedelišće
2. Stjepan Bernat, AK Međimurje, Ivanovec

Poredak po kategorijama – žene

seniorke
1. Ivanka Horvat, AK Međimurje, Mali Mihaljevec
2. Viktorija Pušar, AK Međimurje, Mali Mihaljevec
3. Lidija Levačić, AK Međimurje, Čakovec

Veteranke Ž40
1. Božica Horvat, AK Međimurje, Čakovec
2. Smiljana Janžek, AK Međimurje, Nedelišće
3. Željka Podgorelec Sirc, AK Međimurje, Čakovec

Pogledajte komentare (0)
Na vrh stranice